Obóz Kana Art Camp Poronin 2018 przeszedł już do historii

IMG 20180219 110127671 porOgromne podziękowania należą się rodzicom, którzy nam zaufali i wysłali swoje pociechy zimową porą. Dużą przygodą i wyzwaniem okazał się pobyt w pensjonacie Gromada szczególnie dla tych uczestników, którzy odważyli się wyjechać samodzielnie po raz pierwszy. Wdzięczni jesteśmy również naszym "stałym bywalcom"- bez Was kochani ten obóz nie byłby taki wyjątkowy! Wielką radością dla naszych dzieciaków ( na co jako organizatorzy nie mieliśmy wpływu - i dobrze) był wszechobecny ŚNIEG!!!

Cieszyliśmy się nim na wszelkie możliwe sposoby: od zakopywania w nim, śnieżnych aniołków i bitwy na śnieżki do przejażdżki kuligiem. Oprócz białego szaleństwa w bezpiecznych rejonach Poronina, zwiedziliśmy również Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem, gdzie w interesujący sposób pani opowiedziała o życiu i codziennych obowiązkach dzieci na Podhalu w dawnych czasach, a także doświadczyliśmy w jaki sposób i czym one się wtedy bawiły.
Nie lada wyzwaniem okazało się przejście śnieżnego labiryntu Snowlandii. Wspólne przeżywanie przygody sprawiło,że świetnie się bawiliśmy, ale jednocześnie sprawdziliśmy nasze umiejętności analizowania, rozwiązywania problemów, skupienia i koncentracji.
Uczestnicy obozu poruszali się również w strefie artystycznej, która jest nieodzownym elementem naszych wyjazdów. Wykonaliśmy  wspaniałe figurki z zimnej porcelany oraz zimowy pejzaż pastelami olejnymi na surowej płycie wiórowej.
Brakujący poziom energii doładowywaliśmy podczas zabaw rekreacyjnych w basenach termalnych, które wszystkim sprawiły ogromna frajdę.
Wielkie podziękowania kierujemy również do naszego gościa- podróżnika, p. Macieja, który w jeden wieczór zabrał nas w błyskawiczną, a zarazem ekscytującą podróż rowerową aż do Stambułu. 
Gratulujemy wszystkim wytrwałym uczestnikom i zapraszamy na kolejne wyjazdy z Kaną!