Spektakl "Dwoje dzieci w ciemnym lesie"

20190914 100427W sobotę 14 września grupy :Junior i Mościce uczestniczyły w bardzo ciekawym spektaklu narracyjno- muzycznym dla dzieci, organizowanym przez Bibliotekę Miejską filia nr 2 na Osiedlu Zielonym.Spektakl oparty byl na twórczości Danuty Wawiłow i Natalii Usenko. W bardzo ciekawy i oryginalny sposób przedstawiła go harfistka :pani Emilia Raiter. Uczestnicy mogli zapoznać się z twórczością pisarek jak i z niezwykłym insrtumentem strunowym-harfą.

Sierpniowe atrakcje w Placówce

20190821 125213 1W drugim miesiącu wakacji nie zabrakło również wielu urozmaiconych zajęć. Codzienne różnorodne atrakcje nie pozwoliły na nudę i powodowały, że wychowankowie z chęcią i ciekawością przychodzili do Placówki.    Podopieczni byli w kinie na filmie „ Król Lew”.

Podsumowanie lipcowych atrakcji w Placówce.

PART 1563361641771W pierwszym miesiącu wakacji podopieczni placówki mieli możliwość uczestniczenia w wielu warsztatach organizowanych na terenie naszego miasta. ( BWA - „ Tajemnica Parku”, Panorama Dworzec „ Józef Bem”) Aktywnie włączyli się w zajęcia organizowane przez tarnowskie biblioteki : „Rajska Tajlandia” „Wyczerpująca z papierem zabawa” , „Taniec robotów” i „Bezpieczny Internet”.

Solenizanci z lipca

PART 1563353951043W naszej Placówce 18 lipca obchodziliśmy urodziny trzech solenizantów : Julki, Kacpra M i Kacpra Z. Podczas wspólnych urodzin składaliśmy solenizantom życzenia, wręczaliśmy drobne upominki i częstowaliśmy się pysznymi roladami lodowymi z bitą śmietaną. Nie zabrakło również zdmuchiwania urodzinowych świeczek . Naszym wakacyjnym solenizantom jeszcze raz życzymy dużo uśmiechu i spełnienia marzeń.