Rekrutacja-1

facebook c synaj tv logo rgb white  logo synaj small  logo synod white   

zima-02-2017
zima-04-2017
zima-06-2017
zima-05-2017
zima-01-2017
zima-03-2017

dsc08288Za nami zimowy obóz KANA ART. Szereg atrakcji i przygód!

Szliśmy ścieżką przyrodniczą. Poznaliśmy tajemnice Zakopanego. Gościliśmy jednego z najlepszych ratowników TOPR, który mówił o zagrożeniach i bezpieczeństwie w górach a także codziennej pracy ratownika. W kolejny wieczór na wesoło przyszedł do nas zbójnik który barwnie opowiadał miejscowe obrazując je przykładami.

Nie zapomnieliśmy również, że w zdrowym ciele – zdrowy duch. Codzienna dawka porannego ruchu wprawiała nas w znakomity nastrój na cały dzień i przygotowywała do „Olimpiady na wesoło”. W trakcie której odbył się: hokej – slalom gigant, spacer pingwinów, szalony zaprzęg, bieg spętnych Eskimosów, kopiec kreta i inne konkurencje... Oczywiście każdy zawodnik potrzebował odrobiny relaksu, który zapewniały mu zajęcia na basenach termalnych w Szaflarach.

Nie sposób zapomnieć o fantastycznej kuchni dzięki której wszyscy uczestnicy pełni zregenerowanych sił odzyskiwali hart ducha potrzebny na kolejny dzień. Muzyka, taniec i śpiew towarzyszyła nam każdego wieczora. Wyjazd zakończył się rozdaniem pamiątkowych dyplomów i upominków.

Zapraszamy na kolejny wyjazd.
Informacja dla uczestników: w KANIE znajdują się płytki z wszystkimi zdjęciami z wyjazdu. Do odebrania osobiście od poniedziałku 25.01.