W hołdzie Polskiemu Papieżowi

papież 03Cykl obchodów organizowany przez:

  • Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli 
  • Katolickie Centrum Edukacji Młodziezy KANA
  • Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców

organizator 02

Konkurs multimedialny

dla uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych na wykonanie prezentacji multimedialnej poświęconej Janowi Pawłowi II (szczegóły w regulaminie)

Konkurs literacki

dla uczniów drugiego etapu edukacyjnego (w kategoriach klas: 4-6 i 7-8) na pracę literacką w dowolnej formie pt. „Jan Paweł II i moja rodzina” (szczegóły w regulaminie)

Konkurs plastyczny

dla uczniów pierwszego etapu edukacyjnego (klasy 1-3) na wykonanie pracy plastycznej poświęconej Janowi Pawłowi II (szczegóły w regulaminie)

Konkurs na opracowanie scenariusza lekcji

dla nauczycieli szkół podstawowych - scenariusz ma nawiązywać do życia i nauczania Jana Pawła II (szczegóły w regulaminie)

Termin składania prac do 30 maja 2020 r.

Gra miejska „Tarnów z Janem Pawłem II”

dla uczniów szkół podstawowych na opracowanie gry miejskiej, której fabuła oparta jest na życiorysie Jana Pawła II (szczegóły w regulaminie)

Konferencja naukowa

„Aby «człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem».
Pedagogiczne inspiracje w nauczaniu


Informacje na stronach internetowych organizatorów:

Patronat honorowy

patronat honorowy

Patronat medialny

patronat medialny 02

Msza św. z udziałem seniorów tarnowskiej KANY

transmisjaTradycyjnie w pierwszy czwartek miesiąca, tj. w najbliższy czwartek o godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem seniorów tarnowskiej KANY. 
Niestety tym razem będzie to możliwe tylko za pośrednictwem internetu poprzez wejście na adres http://tarnow.aztv.pl/. Bazylika Katedralna pw. Narodzenia NMP w Tarnowie
Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
 

Droga seniorko, drogi seniorze

criticalTo dla nas wyjątkowy czas, kiedy nie możemy się spotkać osobiście na wykładach, zajęciach. Wiemy, że wielu osobom tych spotkań brakuje. Dlatego uruchamiany projekt "Dom bez nudy". Zostań w domu - bierz udział w zajęciach, wykładach oglądając je na swoim komputerze, smartfonie.  

dom bez nudy

Na naszej stronie będziemy zamieszczać linki do nagrań video, transmisje na żywo.  Wszystko po to, aby w domu zadbać o zdrowie i o "szare komórki". Zapraszamy i prosimy o przekazanie informacji dalej, sąsiadom !

Zachęcamy do zapoznania się z zaprzyjaźnioną stroną:

Proszę podlinkuj też do: https://www.facebook.com/NSerwisKADR