Przedwiosenny spacer

4 wiosenny spacerKilka dni przed ogłoszeniem lockdownu nieliczna grupa członków KANY złożona ze szczepionych i ozdrowieńców  udała się na pierwszy w tym roku mini-rajd pod przewodnictwem pani Jasi Waszkiewicz. Trasa wiodła aleją Tarnowskich, ul. Lotniczą  ul .Sanguzków , Pałacu Sangużków .Pani Jasia po drodze zaznajamiała z historią Zamku na Górze św. Marcina i pałacu.

Małopolska Świętemu Janowi Pawłowi II. Część II zdalnie i cyfrowo

w holdzoe 12

Od września 2020 roku KANA przy współpracy z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Tarnowie, Katolickim Stowarzyszeniem Wychowawców oraz Uniwersytetem Nauczania Społecznego Jana Pawła II, realizuje projekt Małopolska Świętemu Janowi Pawłowi II. Część II zdalnie i cyfrowo. W hołdzie Polskiemu Papieżowi. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Jego finał i uroczysta Gala Laureatów połączona z Konferencją będzie miała miejsce 17 listopada 2020 o godz. 9:30 (11:30). Temat konferencji: „Aby «człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem»”. Pedagogiczne inspiracje nauczaniem Papieża Jana Pawła II”. Podczas konferencji odbędą się 3 wykłady i dyskusja panelowa.

W hołdzie Polskiemu Papieżowi

papież 03Cykl obchodów organizowany przez:

  • Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli 
  • Katolickie Centrum Edukacji Młodziezy KANA
  • Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców
  • Uniwersytet Nauczania Społecznego Jana Pawła II w Tarnowie

MCAS - zawieszenie zajęć stacjonarnych

JU4TXH526FHM3G2R377BIS7FQQDrodzy Seniorzy !

W związku z wcześniejszą rekomendacją Prezydenta Miasta Tarnowa i decyzją Wojewody Małopolskiego z dnia 16.10.2020 zajęcia zostają zawieszone. Jednakże chcemy byście pozostali z nami cały czas, bo miło Was widywać.

Od poniedziałku zgodnie z naszymi ustaleniami uruchamiamy zdalne spotkania na TEAMS. Przypisane Państwu wcześniej loginy będą w tej chwili przydatne. 

W razie pytań, potrzeb - proszę dzwonić - bądźmy w kontakcie !

Do zobaczenia w poniedziałek po drugiej stronie ekranu. Czekamy na Was!

Maseczki czwatkowe

Maseczki czwatkowe
Maseczki czwatkowe
Maseczki czwatkowe
Maseczki czwatkowe
Maseczki czwatkowe
Maseczki czwatkowe
Maseczki czwatkowe
Maseczki czwatkowe

MCAS - Florystyka - zajęcia 1 września 2020

mcas florystyka a 4Pierwsze zajęcia z florystyki za nami. Była teoria i praktyka. Efekty na zdjęciach.