Wakacje z KSM

ksm lato 2020Szczęść Boże!

Gdy oceny są już wystawione i wszyscy czujemy zbliżający się koniec roku szkolnego, zaczynamy myśleć, jak wartościowo i kreatywnie przeżyć ten wakacyjny czas. I tutaj z pomocą przychodzimy my, czyli Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej! Specjalnie dla młodych z naszej diecezji przygotowaliśmy cykl Warsztatów Wakacyjnych! Nie byle jakich, bo są to Warsztaty Teatralne, Fotograficzne i Taneczne.

W czasie ich trwania będziemy chcieli obudzić w młodych ludziach pasję, energię i radość życia, być może troszkę uśpioną przez panującą obecnie sytuację epidemiologiczną! Każdy Warsztat oprócz zajęć teoretycznych i oczywiście praktyki, ma w swojej ofercie niespodziankę dla uczestników. I tak w czasie Warsztatów Teatralnych będziemy uczestniczyć w spektaklu teatralnym oraz zwiedzimy teatr od zaplecza. W czasie Warsztatów Fotograficznych udamy się na plener fotograficzny, gdzie będziemy mogli podziwiać Tarnów, piękne i zabytkowe miasto, którego być może na co dzień nie doceniamy. Natomiast w czasie Warsztatów Tanecznych odwiedzi nas tancerka, która przeprowadzi warsztaty z wizażu oraz opowie co nieco o profesjonalnych strojach zawodowych tancerzy!

Warsztaty prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów, co dodatkowo podnosi ich standard. Ponadto Warsztaty Teatralne i Taneczne podzielone są na dwie grupy wiekowe: młodszą (10-14 lat) i starszą (15+). Warsztaty fotograficzne z kolei kierujemy do młodzieży starszej - 14+.

Więcej informacji o naszej wakacyjnej ofercie znajduje się w formularzach zgłoszeń, gdzie dokładnie opisane są bloki tematyczne, daty i godziny poszczególnych Warsztatów. Formularze znajdują się na fanpage’u Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej na Facebooku!