KANA dla KUBY

KANA dla KUBY

Projekt o charakterze edukacyjnym i oświatowym: KANA dla KUBY zakłada organizację pobytu w Polsce dla 14-osobowej grupy młodzieży kubańskiej wraz z jej opiekunem, polskim misjonarzem pracującym na Kubie.
Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Tarnowie poprzez ten projekt pragnie promować wśród młodzieży kubańskiej piękno polskiej przyrody oraz bogactwo dziedzictwa narodowego, zwłaszcza historycznego i kulturowego. KANA chce edukować młodzież poprzez zetknięcie się z miejscami ważnymi dla polskiej historii i kultury narodowej, spotkania z mieszkającymi tam ludźmi oraz zwiedzanie placówek muzealnych i wyjścia na łono natury.  A zatem projekt KANA dla KUBY to propozycja edukacji historycznej, muzycznej, naukowej, kulinarnej, przyrodniczej oraz przez sztukę. Młodzi spotykając się z mieszkańcami i rówieśnikami (przewidywana grupa odbiorców około 5.000) będą także ich edukować o kubańskiej kulturze.

Nasi Kubańczycy dotarli do Kany 14.03. Spędzili czas z dziećmi z Placówki Wsparcia Dziennego, ucząc ich regionalnych tańców i śpiewów. Śmiechom i radości nie było końca. 

Poniżej kilka zdjęć z tego spotkania. 

kuba 02

 kuba 03

O nas...

KANA jest instytucją szkoleniową, działającą na rzecz pożytku publicznego. Poprzez wysokiej klasy wykładowców, trenerów i specjalistów z różnych dziedzin, prowadzi zajęcia pozalekcyjne, kursy szkoleniowe oraz liczne projekty skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych.

KANA w profesjonalny sposób podejmuje pracę edukacyjną i wychowawczą z dziećmi i młodzieżą. Podnosi ich poziom edukacyjny i wychowawczy, stwarza dla nich szansę właściwego rozwoju, wspiera ich w starcie życiowym oraz w drodze ku pełnej dojrzałości.

KANA aktywizuje dorosłych, w tym seniorów, wychodząc naprzeciw ich potrzebom, pomagając w podnoszeniu kwalifikacji i rozwijaniu zainteresowań.

Kontakt

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży "KANA"
Mościckiego 12
33-100 Tarnów,
tel./fax 14 68-88-111
e-mail:sekretariat@kana.pl

REGON: 851-652-063
NIP: 873-26-85-639

NASZE KONTO:
Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. Oddział Tarnów PL: 
80203000451110000002367890

Sekretariat czynny:
poniedziałek-piątek:  12.00-20.00

Lokalizacja

mapa