facebook c logo diecezja synaj tv logo rgb white  logo synaj small  logo synod white   

logo kana winieta oryginal











 

dzieci

mlodziez

senorzy

wakacje-2017-05
a-wakacje-2018-04
wakacje-2017-04
wakacje-2017-07
a-wakacje-2018-01
wakacje-2017-06
wakacje-2017-08
a-wakacje-2018-03
a-wakacje-2018-02
wakacje-2017-09

 

logo WAK mW dniach od 1 do 5 sierpnia 2016 roku rozpoczynamy kolejną akcję Wakacyjnej Akademii Kanneńskiej. W tym roku zajęcia odbywać się będą w Kanie na ul. Mościckiego 12 w Tarnowie oraz w Mościcach ul. Zbylitowska 5. Poniżej przedstawiamy plan na poszczególne dni. Prosimy rodziców o zapoznanie się z tym planem celem przygotowywania dzieci do określonych zajęć.

 

Grupy A, B to dzieci z Mościc.
Grupy E, F dzieci młodsze z Tarnowa oraz C, D dzieci starsze z Tarnowa.

Zajęcia rozpoczynamy o godzinie 9.00.
O godzinie 13:00 - 13:30 posiłek.
Zajęcia kończymy o godzinie 15:00.

Program zajęć WAK – 2016 dla poszczególnych grup

  • Poniedziałek 
    - zajęcia na basenie TOSIR-u (strój kąpielowy, klapki, ręcznik) grupa A, B
    - Obiekty sportowe TOSiR ul. Wojska Polskiego (strój sportowy, skarpety) grupa C, D, E, F
  • Wtorek
    - Zajęcia na basenie (strój kąpielowy, klapki, ręcznik) grupa C, D
    - Promienny Zamek grupa E, F
     - TOSiR Ścianka (strój sportowy, skarpety) grupa A, B
  • Środa 
    – wyjazd integracyjny wszystkich grup (wygodne buty, peleryna na deszcz)
  • Czwartek 
    - zajęcia na basenie TOSIR-u (strój kąpielowy, klapki, ręcznik) grupy E, F
    - TOSiR ścianka (strój sportowy, skarpetki) grupa C, D
    - Promienny Zamek grupa A, B
  • Piątek 
    - Zajęcia TOSiR Basen (strój kąpielowy, klapki, ręcznik) grupy A, B
    - TOSiR Ścianka (strój sportowy, skarpety) grupy E, F
    - Speed Race (Tor Kartingowy) grupy C, D 

 

Prosimy rodziców o punktualne przyprowadzanie dzieci, ponieważ wyjazd na pierwsze zajęcia jest już o godzinie 9:15.

Podział na grupy

 

GRUPA A(Mościce)

GRUPA  A - Maria Strejczek

  1. Baradziej Jakub
  2. Bator Anna
  3. Jarmuła Szymon
  4. Kołton Aleksandra
  5. Król Dominik
  6. Król Kamil
  7. Majewska Marcelina
  8. Małek Gaja
  9. Rogala Nikola
  10. Rogala Oliwia
  11. Rogala Patrycja
  12. Stefański Dominika
  13. Stefański Gabriel
  14. Sudoł Jakub
  15. Sztorc Adam
  16. Tucka Aleksandra