Elementy projektu

facebook c logo diecezja synaj tv logo rgb white  logo synaj small  logo synod white   

logo kana winieta oryginal 

wakacje-2017-05
a-wakacje-2018-04
wakacje-2017-04
wakacje-2017-07
a-wakacje-2018-01
wakacje-2017-06
wakacje-2017-08
a-wakacje-2018-03
a-wakacje-2018-02
wakacje-2017-09

Projekt PROGRES KANA składać się będzie zasadniczo z czterech elementów realizowanych w 2015 roku – zajęcia grupowe (psychoedukacja grupowa, w tym indywidualna) dla dzieci, psychoedukacja indywidualna dla rodziców, spotkania otwarte, spotkanie integracyjne dzieci i ich rodziców.

Zajęcia grupowe będą realizowane tematycznie uwzględniając zainteresowanie i specyfikę grupy. W trakcie spotkań prowadzona będzie psychoedukacja grupowa, ale będzie też wdrożona psychoedukacja indywidualna, zajęcia logopedyczne, itp.
Spotkania grupowe będą sprowadzały się nie tylko do przekazania wiedzy, ale dzieci odnajdę w nich mnóstwo zabawy i ćwiczeń ruchowych. Dzieci będą miały zapewniony poczęstunek. Rodzice w tym czasie będą mieli możliwość spotkania, lub zagospodarowania czasu wolnego we własnym zakresie.
Uzupełnieniem konsultacja indywidualna. Odbywa się ona z dzieckiem, lub niezależnie. W tym czasie dziecko ma zapewnioną opiekę wychowawcy, co pozwala na swobodne spotkanie z prowadzącym.
Dodatkowym walorem projektu są spotkania otwarte, które szerzej uwzględniają potrzeby środowiska i są przeznaczone dla osób zainteresowanych tematyką spotkań.
Oprócz zajęć planowane jest spotkanie integracyjne dla dzieci i ich rodziców w ramach, którego grupy będą miały okazje wzajemnie się poznać i nawiązać relacje.