Edycja 2015

facebook c logo diecezja synaj tv logo rgb white  logo synaj small  logo synod white   

logo kana winieta oryginal 

zima-02-2017
zima-04-2017
zima-06-2017
zima-05-2017
zima-01-2017
zima-03-2017

CSR-KANA

EDYCJA PROJEKTU 2015

Projekt CSR 2015 Kana zakończony

Dobiegł końca projekt Centrum Systemowego Rozwoju KANA, który był realizowany w Tarnowie oraz Mościcach dzięki wsparciu z budżetu Miasta Tarnowa.
W ramach projektu dzieci w wieku 6 – 12 lat podzielone na trzy grupy wiekowe, miały możliwość skorzystania z wielu możliwości rozwoju własnych talentów i zainteresowań oraz skorzystania w przypadku młodszych dzieci z pomocy logopedycznej. W ramach cotygodniowych dwu godzinnych zajęć realizowały założony plan spotkań a w tygodniu brały udział w zajęciach szachowych, pływania, piłki nożnej, boules, LEGO Mindstorms. W trakcie trwania projektu odbywały się spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz zrealizowano Dzień Rodziny. Dzieci brały również udział w warsztatach radiowych Radia RDN Małopolska.


ZAPRASZA NA ZAJĘCIA DZIECI W GRUPACH WEKOWYCH 

4-6   PROGRES - 4-6 lat (TARNÓW) – charakteryzuje się tematyką zajęć związaną z rozwojem dziecka oraz deficytami. W trakcie spotkań będzie prowadzona pomoc pedagogiczna i logopedyczna a także konsultacje z rodzicami, itp.

6-10

  JUNIOR  - 6-10 lat (TARNÓW, MOŚCICE) –  to tematyka zajęć związana z językiem polskim i obcym, komputerem w nauce i zabawie, wykłady dla wszystkich ciekawych świata, doświadczeniami fizycznymi i warsztatami naukowymi, kulinarnymi, muzycznymi, spotkaniem z książką, przyrodą. Prowadzone będą zabawy i turnieje na świeżym powietrzu a także warsztaty plastyczne z różnymi technikami artystycznymi.
10-13   JUNIOR+  - 10-13 lat (TARNÓW) – to specjalistyczna tematyka zajęć. Będzie to zarówno język jak i historia oparta na spotkaniu m.in. z osobą z grup rekonstrukcyjnych. Będzie również fizyka, matematyka, przyroda, geografia, ale także i muzyka. Wszystko to będzie prezentowane przez osoby pasjonujące się tymi dziedzinami i potrafiące zainteresować grupę. Będą również zajęcia społecznościowe (takie jak gry i warsztaty) pozwalające nawiązać wzajemne relacje i przełamać bariery w kontakcie z rówieśnikami. Spotkania będą również okazją do usprawnienia swojej kondycji fizycznej poprzez gry, zawody i zabawy sportowe.

 

Ponadto uczestnicy zajęć mają możliwość korzystania z lekcji pływania, gry w szachy, spotkań radiowych, umiejętności doskonalenia gry w piłkę nożną, boules, zajęć projektowania robotów i programowania w języku EV3 - LEGO MINDSTORMS .....i innych interesujących zajęć.

  • Zajęcia grupowe odbywają się w soboty w godz. 10:00-12:00. 
  • Zajęcia specjalistyczne w poniedziałki, środy, czwartki i piątki.

Chętnych do uczestnictwa w projekcie zapraszamy w sobotę w godz. 10:00 do 12:00. Prosimy o pobranie i wypełnienie karty zgłoszeniowej.

tarnowski biegun cieplaKartę można pobrać tutaj.

Zapisy w sekretariacie Kany, ul. Mościckiego 12

 

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży Kana jest w 2015 roku partnerem miasta Tarnowa w realizacji zadania publicznego z zakresu edukacji realizując projekt Centrum Systemowego Rozwoju Kana

Projekt jest współfinansowany z budżetu miasta Tarnowa