Z Rodziną do Gwiazd #1 ADAM MAŁYSZ

Z Rodziną do Gwiazd #1 ADAM MAŁYSZ

Z Rodziną do Gwiazd #1 ADAM MAŁYSZ
Połączenie dwóch różnych światów nigdy nie było łatwe; gdy w grę wchodzi kariera sportowa na najwyższym szczeblu i rodzina - łatwiej z pewnością nie jest! Przez lata Adam Małysz - mistrz świata i medalista olimpijski w skokach narciarskich, po prostu nasz Mistrz, musiał się z tym borykać. Jaka jest recepta - na równocześnie - wielkie sukcesy sportowe i udane życie rodzinne, postanowiliśmy podpytać pana Adama - obecnie Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Ciekawi jak wyszło? Po prostu odpalcie pierwszy odcinek serii „Z Rodziną do gwiazd”, którego Adam Małysz był gościem.

Zdjęcia: Mateusz Niedośpiał, Paweł Paciorek
Montaż: Mateusz Niedośpiał
Prowadzenie: Norbert Witek
Opracowanie graficzne: Aleksandra Rzepa
Koordynacja: Klaudia Tarczoń
 

O nas...

KANA jest instytucją szkoleniową, działającą na rzecz pożytku publicznego. Poprzez wysokiej klasy wykładowców, trenerów i specjalistów z różnych dziedzin, prowadzi zajęcia pozalekcyjne, kursy szkoleniowe oraz liczne projekty skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych.

KANA w profesjonalny sposób podejmuje pracę edukacyjną i wychowawczą z dziećmi i młodzieżą. Podnosi ich poziom edukacyjny i wychowawczy, stwarza dla nich szansę właściwego rozwoju, wspiera ich w starcie życiowym oraz w drodze ku pełnej dojrzałości.

KANA aktywizuje dorosłych, w tym seniorów, wychodząc naprzeciw ich potrzebom, pomagając w podnoszeniu kwalifikacji i rozwijaniu zainteresowań.

Kontakt

Katolickie Centrum Edukacji KANA
Mościckiego 12
33-100 Tarnów,
tel./fax 14 68-88-111
e-mail:sekretariat@kana.pl

REGON: 851-652-063
NIP: 873-26-85-639

NASZE KONTO:
Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. Oddział Tarnów PL: 
80203000451110000002367890

Sekretariat czynny:
poniedziałek-piątek:  12.00-20.00

Lokalizacja

mapa