Z Rodziną do Gwiazd |#4 ROKSANA WĘGIEL

Z Rodziną do Gwiazd |#4 ROKSANA WĘGIEL

Jeśli spędza się większość miesiąca w trasie koncertowej oraz na wypełnianiu zobowiązań kontraktowych, to czy można w ogóle mieć czas na budowanie dobrych relacji z rodziną? Zwyciężczyni Eurowizji dla Dzieci oraz The Voice Kids, bardzo utalentowana wokalistka młodego pokolenia - Roksana Węgiel, dom rodzinny nazywa azylem, do którego uwielbia wracać. To dzięki wsparciu rodziców jest tam, gdzie jest. W 4. odcinku serii „Z Rodziną do Gwiazd” zapraszamy Was na rozmowę z artystką, która wciąż spełnia swoje marzenia, marzenia, w których nigdy nie zabrakło i nie brakuje miejsca dla miłości, szacunku i rodzinnego ciepła.

Zdjęcia: Mateusz Niedośpiał, Paweł Paciorek
Montaż: Mateusz Niedośpiał
Rozmawiała: Gabriela Kopeć
Koordynacja: Klaudia Tarczoń

O nas...

KANA jest instytucją szkoleniową, działającą na rzecz pożytku publicznego. Poprzez wysokiej klasy wykładowców, trenerów i specjalistów z różnych dziedzin, prowadzi zajęcia pozalekcyjne, kursy szkoleniowe oraz liczne projekty skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych.

KANA w profesjonalny sposób podejmuje pracę edukacyjną i wychowawczą z dziećmi i młodzieżą. Podnosi ich poziom edukacyjny i wychowawczy, stwarza dla nich szansę właściwego rozwoju, wspiera ich w starcie życiowym oraz w drodze ku pełnej dojrzałości.

KANA aktywizuje dorosłych, w tym seniorów, wychodząc naprzeciw ich potrzebom, pomagając w podnoszeniu kwalifikacji i rozwijaniu zainteresowań.

Kontakt

Katolickie Centrum Edukacji KANA
Mościckiego 12
33-100 Tarnów,
tel./fax 14 68-88-111
e-mail:sekretariat@kana.pl

REGON: 851-652-063
NIP: 873-26-85-639

NASZE KONTO:
Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. Oddział Tarnów PL: 
80203000451110000002367890

Sekretariat czynny:
poniedziałek-piątek:  12.00-20.00

Lokalizacja

mapa