Z Rodziną do Gwiazd |#5 MIREK I MATEUSZ CIERNIAK

Z Rodziną do Gwiazd |#5 MIREK I MATEUSZ CIERNIAK

Mateusz Cierniak. Zapamiętajcie dobrze to imię i nazwisko. Dzięki ciężkiej pracy, konsekwentnemu dążeniu do celu i talentowi dotarł już na sam żużlowy szczyt. Ma dopiero 21 lat, ale na koncie wiele złotych medali imprez polskich oraz międzynarodowych i to najważniejsze osiągniecie - zdobyty w tym roku tytuł Mistrza Świata Juniorów. Za sukcesami popularnego Matiego stoi cała rodzina - tata Mirek - kiedyś żużlowiec, dziś manager, mechanik, doradca - „człowiek do zadań bojowych” - jak mówi Mateusz, mama Celina, która na każdym kroku wspiera męża i syna oraz siostra Ania - kochająca bieganie, też to wspólne z bratem, kiedy im czas pozwala. Prawdziwy team. Co u nich aktualnie słychać? Jak spędzają Święta i czy spędzając tyle czasu razem, da się w ogóle sobą nie znudzić? Zapraszamy do obejrzenia ostatniego wywiadu z serii „Z Rodziną do gwiazd” i rozwiązanie zagadki.

Zdjęcia: Mateusz Niedośpiał, Paweł Paciorek
Rozmawiał: Norbert Witek
Koordynacja: Klaudia Tarczoń

————
Seria jest realizowana dla KCEM KANA w ramach zadania konkursowego „EPIcentrum Rodziny”, dofinansowanego w projekcie „Po Pierwsze Rodzina” przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

O nas...

KANA jest instytucją szkoleniową, działającą na rzecz pożytku publicznego. Poprzez wysokiej klasy wykładowców, trenerów i specjalistów z różnych dziedzin, prowadzi zajęcia pozalekcyjne, kursy szkoleniowe oraz liczne projekty skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych.

KANA w profesjonalny sposób podejmuje pracę edukacyjną i wychowawczą z dziećmi i młodzieżą. Podnosi ich poziom edukacyjny i wychowawczy, stwarza dla nich szansę właściwego rozwoju, wspiera ich w starcie życiowym oraz w drodze ku pełnej dojrzałości.

KANA aktywizuje dorosłych, w tym seniorów, wychodząc naprzeciw ich potrzebom, pomagając w podnoszeniu kwalifikacji i rozwijaniu zainteresowań.

Kontakt

Katolickie Centrum Edukacji KANA
Mościckiego 12
33-100 Tarnów,
tel./fax 14 68-88-111
e-mail:sekretariat@kana.pl

REGON: 851-652-063
NIP: 873-26-85-639

NASZE KONTO:
Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. Oddział Tarnów PL: 
80203000451110000002367890

Sekretariat czynny:
poniedziałek-piątek:  12.00-20.00

Lokalizacja

mapa