Upominek dla Mamy

Mama to najważniejsze słowa w życiu dziecka. Jest ono uosobieniem ciepła, miłości, bezpieczeństwa i troski. Dlatego pielęgnowanie oraz umacnianie więzi między dziećmi i rodzicami jest rzeczą  niezmiernie ważną.

Dzień Dziecka w Xtreme - Kids

Wychowankowie placówki 26 maja pojechali do Xtreme – Kids. W ogromie atrakcji na dużej powierzchni, każdy znalazł coś dla dla siebie. Najważniejsze, że było dużo ruchu, śmiechu i dobrej zabawy.

Turniej gier Carcassonne

Dnia 25 maja po miesięcznych przygotowaniach odbył się w placówce „ Turniej Gier Planszowych”. Celem turnieju była promocja spędzania czasu wolnego poprzez aktywności umysłowe i analityczne, a przede wszystkim komunikacyjne bez użycia telefonu i Internetu.

Zbliża się DZIEŃ MAMY

Maj to nie tylko piękny miesiąc, majówka i słońce. To także święto jednej z najważniejszych osób w życiu każdego dziecka (i dorosłego).

Wielkanocne śniadanie

5 kwietnia tradycyjnie w naszej placówce odbyło się uroczyste „Śniadanie Wielkanocne”. Wychowankowie bardzo aktywnie włączyli się w przygotowania. Wcześniej wspólnie z wychowawcami dekorowali sale, malowali pisanki oraz wykonywali stroiki.

Ozdoby wielkanocne

Wychowankowie placówki tydzień przed świętami przygotowywali piękne dekoracje świąteczne, które wprowadzają nas w radosny nastrój i dają okazję do rozwijania twórczych talentów.

8 marca

Wychowankowie placówki wyjątkowo radośnie spędzili ten dzień. W tym szczególnym Dniu Kobiet wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim wychowawczyniom.

CIECZ NIENEWTONOWSKA, czyli prosty eksperyment.

W tym tygodniu podczas zajęć wychowankowie dowiedzieli się kto to był Isaak Newton oraz co to jest ciecz nienewtonowska i dlaczego się tak nazywa.

O nas...

KANA jest instytucją szkoleniową, działającą na rzecz pożytku publicznego. Poprzez wysokiej klasy wykładowców, trenerów i specjalistów z różnych dziedzin, prowadzi zajęcia pozalekcyjne, kursy szkoleniowe oraz liczne projekty skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych.

KANA w profesjonalny sposób podejmuje pracę edukacyjną i wychowawczą z dziećmi i młodzieżą. Podnosi ich poziom edukacyjny i wychowawczy, stwarza dla nich szansę właściwego rozwoju, wspiera ich w starcie życiowym oraz w drodze ku pełnej dojrzałości.

KANA aktywizuje dorosłych, w tym seniorów, wychodząc naprzeciw ich potrzebom, pomagając w podnoszeniu kwalifikacji i rozwijaniu zainteresowań.

Kontakt

Katolickie Centrum Edukacji KANA
Mościckiego 12
33-100 Tarnów,
tel./fax 14 68-88-111
e-mail:sekretariat@kana.pl

REGON: 851-652-063
NIP: 873-26-85-639

NASZE KONTO:
Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. Oddział Tarnów PL: 
80203000451110000002367890

Sekretariat czynny:
poniedziałek-piątek:  12.00-20.00

Lokalizacja

mapa