Ferie w Placówce

part00000111Placówka przygotowała bogata ofertę bezpłatnych, ciekawych i różnorodnych zajęć podczas ferii zimowych. Wychowankowie korzystali  z obiektów TOSiR-u: ścianka wspinaczkowa, zajęcia z karate, dwukrotnie byli na lodowisku i basenie. Ponadto podopieczni wyjechali na całodniową wycieczkę do Wadowic (zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II oraz udział w warsztatach podróżniczych  „W 80 minut dookoła świata” dotyczących pielgrzymek Ojca Świętego) oraz do Parku Trampolin.  

Kalendarz urodzin 2020 - styczeń

01imieniny styczenNa zajęciach plastycznych, aby pamiętać o swoich urodzinach przygotowaliśmy specjalny kalendarz. Na drewnianej desce został wycięty napis URODZINY, pod którym zaznaczone są miesiące. Do każdego miesiąca zostało dołączone tyle serduszek ile w miesiącu jest urodzin . Na każdym serduszku przykleiliśmy kartki z datą swoich urodzin i imieniem. W styczniu naszymi solenizantami byli: Oliwia C, Emilia Z, Milena H,Wiktor R i
Kacper K. Nasi jubilaci otrzymali życzenia, upominki i tort.

Pożegnanie Roku 2019

20191227 12410927 grudnia w placówce odbyło się pożegnanie starego roku. Były konkursy z balonami i krzesłami. Nie zabrakło tańców, smacznej pizzy, zimnych ogni i szampana ( Piccolo). Wychowankowie i wychowawcy placówki życzyli sobie wzajemnie szczęśliwego Nowego Roku, pełnego samych pozytywnych dni.

Grafik zajęc na ferie zimowe

Poniedziałek 27.01.2019r.
Basen i kręgielnia w Mościcach, zumba, pieczenie pierników, obiad i zajęcia integracyjne


Wtorek 28.01.2019r.
Warsztaty w teatrze plus przedstawienie, zumba, pieczenie pierników, obiad, zajęcia integracyjne


Środa 29.01.2019r.
Olimpiada zimowa na hali sportowej, obiad, zajęcia integracyjne


Czwartek 30.01.2019r.
Całodniowa wycieczka


Piątek 31.01.2019r.
Kino plus warsztaty, zwiedzanie hali jaskółka, obiad, zajęcia integracyjne


Proszę o zabranie butów do przebrania, odpowiedniego ubrania, dodatkowego picia.
UKS KANA zastrzega sobie zmianę grafiku zajęć.