29 maja 2026

Wiosenna gra terenowa w Tarnowie

Bardzo cieszymy się z pięknej, niemal letniej pogody. W ramach zajęć świetlicowych wybraliśmy się na grę terenową po Tarnowie, podczas której wyszukiwaliśmy ciekawe i warte odwiedzenia miejsca w naszym mieście. Spacer był pełen dobrej zabawy, uśmiechu i wspólnych odkryć.

Uwieńczeniem naszych poszukiwań był odpoczynek przy pysznych zapiekankach, które wszystkim bardzo smakowały. W czasie wycieczki poznaliśmy wiele pięknych i interesujących zakątków Tarnowa. Nie zabrakło także chwil radości i ochłody – udało nam się nawet pochlapać w fontannach przy ulicy Bernardyńskiej, co sprawiło nam mnóstwo frajdy.

Był to dla nas wspaniały dzień, pełen pozytywnych emocji i nowych doświadczeń. Mamy nadzieję, że to nie była nasza ostatnia taka wyprawa!

    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
        Przejdź do treści