29 maja 2026

Wycieczka do Skrzyszowa

27 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Skrzyszowa, gdzie uczestniczyliśmy w wyjątkowych warsztatach ceramicznych „Kruk – ceramika ręcznie robiona”. Podczas zajęć poznawaliśmy tajniki garncarstwa oraz własnoręcznie tworzyliśmy różne prace z gliny. Formowaliśmy garnuszki, wykonywaliśmy talerzyki, a następnie ozdabialiśmy je i malowaliśmy specjalnymi farbami.

Niektórzy z nas mieli również możliwość spróbowania swoich sił przy kole garncarskim, tworząc prawdziwe małe arcydzieła. Praca z gliną bardzo nas zainspirowała i zachęciła do kreatywnego działania. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem wykonywali swoje prace.

Po ponad dwóch godzinach twórczej pracy udaliśmy się na ognisko, podczas którego piekliśmy kiełbaski. Był także czas na wspólne zabawy, rozmowy i odpoczynek na świeżym powietrzu.

Wycieczka upłynęła nam w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Pełni pozytywnej energii oraz nowych doświadczeń wróciliśmy do domu.-

    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu
        Przejdź do treści